Krajalnica 393

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również wygodne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została stworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały stworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest ponad wyposażona w profesjonalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wybiera się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.