Krajalnica horeca

Krajalnica maga 612p to korzystne urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na jedzenie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu drugi pracownik może zostać szybko zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

N 1 colostrum pro

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do działania w krótkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie kładzie się z wielu czynników, jakie mogą zostać wyszczególnione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.