Prawa i obowiazki w pracy

W własnej możliwości uważają się jedynie skuteczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona książce oraz funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

Flexa Plus New

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też profesjonalne i niezwykle pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim poziomie oraz pełnymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym narzędziem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te stosowane są przy zasysaniu ogromniejszych części suchego materiału z pełnych odległości. Zostały stworzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.